פרימייר סטון יבוא ושיווק שיש וגרניט

חברת שיש ביאליק בע"מ – פועלת בתחום השיש משנת 1980. החברה מייצרת משטחי שיש, גרניט , גרניט פורצלן ואבן קיסר למטבחים, חדרי אמבטיות ועוד. לזכות שיש ביאליק – רק תדמיינו – זה אפשרי  ותק וידע מקצועיים, אשר נותנים לנו יתרון ברור על פני שאר החברות.
שיש ביאליק היא חברה משפחתית. אבי המשפחה יורם אלוני, שני בניו גיא ועמית, וחתנו אסף, מובילים את מערך הניהול והשיווק. לצידם מערך יצור מתקדם ולצד כל אלה עשרות ספקים חיצוניים הקשורים בחברה. לחברה אולם תצוגה מפואר, אבל היתרון של החברה על פני החברות האחרון הוא בכך שאולם התצוגה סמוך מאד לאולם הייצור המשתרע על פני מאות מטרים רבועים ומצויד במיטב המכונות. 

הגישה למפעל ולאולם התצוגה נוחה מאד. החברה שוכנת במרכז התעשייתי המרכזי של קרית ביאליק. חניה בשפע. כל מי שמגיע לאולם התצוגה זוכה לחיוך ממנהל האולם ומהכרות עם הבעלים והצוות. זו הנוסחה המנצחת של שיש ביאליק. העסק הוא חם קרוב ואוהב. אין לנו שדרת ניהול, אין לנו מנגנוני ענק. הכל קומפקטי ויעיל – וזו הסיבה שאנו יכולים לתת את המחיר הכי הוגן וכמעט ללא תחרות מול האחרים.
כשאנו אומרים רק תדמיינו – זה אפשרי אנחנו מתכוונים לזה. כל לקוח של שיש ביאליק המגיע לאולם התצוגה נהנה מפריבילגיה שמעטות מחברות השיש בישראל יכולות להעניק. הלקוח יכול להתרשם מעבודות המוצגות על מסכי טלויזיה, אבל זה לא משהו חריג. מה שיש בשיש ביאליק ואין במקומות אחרים הוא שהלקוח יכול לחוש את השיש בעודו נכנס לאולם היצור, שם הוא רואה איך בדיוק העבודה מתבצעת. אנחנו לא מוכרים רק שיש, אנחנו מוכרים מקצועיות ואיכות, חוזר ואומר הבעלים יורם אלוני לאלפי לקוחותיו.

בשיש ביאליק מדגישים כי הם לא מוכרים רק שיש. אלא מעניקים מוצר משלב היצור ועד לגימור הסופי במטבח – ואתם הלקוחות יכולים לראות את זה בעיניים ולעקוב אחר ההתקדמות אם תרצו.

0765996733
0534206164
0544844005
[email protected]
המסנגר 3, קריית ביאלק

 

פרימייר סטון מבחר

תפריט נגישות

התחל שיחה
יש לך שאלה ?
שלום 👋,
איך נוכל לעזור לך?