פרימייר סטון יבוא ושיווק שיש וגרניט

שיש מאז ומתמיד היה הכוכב בעולם העיצוב – הכנסיות, המונומנטים ופסלי הרחוב המרהיבים, שקיימים בחלקם עוד מימי הביניים, מעטרים עד ימנו את בירות העולם.

מהימים שבהם חברו מאות בעלי מקצוע כדי לסתת קתדרלה מרהיבה ועד לאומנות המודרנית שקיימת בימנו,
השתנו מקצה לקצה אפשרויות העבודה עם החומר המרהיב והייחודי הזה – במידה רבה בזכות מכשור חדיש מתקדם שמאפשר חיתוכים ייחודיים ואינסוף אפשרויות עיצוביות.
לצד האומנות המודרנית והאפשרויות העיצוביות שקיימות כיום, העוצמה והאקסקלוסיביות של השיש נותרו כשהיו, ובדומה לו,
גם של סוגים נוספים של אבן טבעית בעלי מראה ותכונות ייחודיים – שמאפשרים לנו לייצר פרויקטים מרהיבים שמשלבים מראה אומנותי עם איכות ועמידות לאורך שנים רבות.

אולם התצוגה הממוקם בבאר שבע כולל עשרות רבות של סוגי אבן טבעית, והוא מעוצב באופן שנועד להעניק לכל מבקר – מאדריכלים ואנשי מקצוע ועד ללקוחות קצה,
את האפשרות להכיר ולחוות סוגים חדשים וייחודיים של משטחי עבודה מחומרים שונים, לאסוף רעיונות ולספוג השראה.

תוכלו לסייר בין סוגי המשטחים השונים בליווי הנציגים שלנו, שיסבירו לכם על כוס קפה על המאפיינים של כל אבן, וכמובן לחוש את המשטחים השונים במו ידכם.

המפעל עצמו מעסיק 25 עובדים, בניהם צוותי התקנות, אנשי ייצור ושירות, חותכי CNC – רובם ככולם הולכים איתנו כברת דרך של עשרות שנים. חלקם הם דור שני ואף שלישי בחברה, כשאת הידע הם מעבירים מדור לדור.

כולם חולקים את החיבור לתחום ואת השאיפה להוציא לאור את המוצר ברמה הגבוהה ביותר שניתן, ולמרות שהטכנולוגיה השתנתה מקצה לקצה – טביעת היד הייחודית של כל אחד מהם ניכרת היטב בכל תוצר.

תפריט נגישות

התחל שיחה
יש לך שאלה ?
שלום 👋,
איך נוכל לעזור לך?